Rozë

Ja cilin çift votuan publiku për të përballur

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 21 March 2023

Nita Latifi ka hapur të shtunën “Kutinë e Pandorës”.

Ajo ka dërguar dy çifte në nomin dhe janë Kiara-Olta si dhe Qetesori e Kristi.

Dyshja më pak e votuar do të dalë të martën në nomin kokë me kokë.

Sipas sondazhit të “xing.al”, shqiptarët kanë votuar që të përballet çifti Qetsor-Kristi.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera