Sport

‘Intelektualët’ tregojnë se me sa autobus do të udhëtojnë drejt Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 22:58 | 21 July 2021

Tifozët e Dritës ‘Intelektualët’ pas më shumë se një viti nesër mbrëma do të rikthehen në tribuna, shkruan Gazeta inFokus.

Ata do të jenë të pranishëm në takimin që Drita do ta luan ndaj Feyenoordit në kuadër të rrethit të dytë të Conference League.

Për këtë ndeshje ‘Intelektualët’ do të udhëtojnë drejtë Prishtinës me 6 autobus dhe me vetura private.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të tifozëve gjilanas./Gazeta inFokus/

Të tjera