Rozë

“Ik p*rdhu ti dhe ajo që të ka bërë”, Efi lëshon gojën, Luizi nuk kursehet

Autori: Gazeta inFokus 23:36 | 18 April 2023

Është diskutuar në spektaklin e madh të së martës raporti mes Efit dhe Luizit.

Duket se dyshja tashmë nuk janë më në një marrdhënie shoqërie aq të ngushtë, teksa mes tyra ka patur dhe fyerje.

“S’kam punë as me familjen tënde, as me shoqet, as me të dashurin. Unë të them ty pirdhu po, por jo nënës tënde.”- tha Luizi.

-Advertisement-

Efi para disa ditësh është shprehur për Luizin në dhomë të rrëfimit me fjalët “Pirdhu ti dhe ajo që të ka bërë”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera