Rozë

“Haram iu koft buka e saj”, reagojnë fansat e Xhulit pasi nuk e fitoi “BBVK”

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 18 March 2023

Xhuliana Nura u shpall fituesja e tretë e edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”.

Megjithatë, shumë prej publikut e kanë pritur fitoren e saj, shkruan “Kosovarja”.

Xhuli u rendit në vendin e tretë, pas Vedatit dhe Stresit.

Kjo gjë, nuk iu ka pëlqyer fansave të saj, për faktin se kanë bërë reagime të ndryshme në rrjete sociale, duke komentuar se iu ka bërë e padrejtë.

Disa komente mund t’i lexoni më poshtë:

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera