Rozë

Habit Violetë Kukaj, e bën këtë veprim të papritur midis rrugëve të Parisit!

Autori: Gazeta inFokus 17:23 | 20 March 2023

Violetë Kukaj ka bërë një mori ndryshimesh në pamjen e jashtme, duke e tentuar rininë e përjetshme. Në fakt, pikërisht këto ndryshime e kanë vënë edhe më në qendër Violeten e cila ka fituar fansa te shumte ne rrjetet sociale pasi me keto ndryshime ajo po duket si nje vajze 20 vjecare.

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukajn, ka kohë që nuk e kemi parë në ekran. Ajo nuk është parë shumë e angazhuar në botën e muzikës, prandaj ka sjellë pak këngë

Gjithsesi, pasi që i ka munguar ekranit, ndjekësit e saj i ka mbajtur aktiv me fotot e saj në rrjetet sociale. Ajo se fundmi është fotografuar rrugëve të Parisit. E veshur krejt zi dhe e kombinuar bukur, ajo që habit me veprimin e këgnëtares ësht fotografimi mes të rrugës.

Për të realizuar një fotografi të bukur, Violeta nuk e ka pas problem të rreizkojë duke u shfaqet në mes të rrugës derisa veturat ishin në lëvizje. /ORAinfo/ Shiko foton:

KEDS zë për një javë afër 200 konsumatorë duke e keqpërdorur energjinë elektrike

Të tjera