Lajme

Gjykimi për Thaçin dhe të tjerët vazhdon më 27 maj

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 24 May 2024

Gjykimi për rastin Thaçi dhe të tjerët do të rifillojë të hënën më 27 maj. Kështu ka bërë të ditur Gjykata Speciale përmes një njoftimi për media.

“Ai do të rifillojë të hënën, më 27 maj, në orën 09:00”, thuhet në njoftim.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera