Rozë

Gjoksi dhe të pasmet e kësaj super-femëre ju çmendin (Foto+18)

Autori: Gazeta inFokus 13:31 | 26 April 2017

Bukuroshja Amy Lee Summers është njëra ndër modelet më seksi që keni parë.

Bjondja superseksi njihet për linjat e saj bombastike, shkruan Infokusi.com

Njikohësisht ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale, ku ka një numër shumë të madh ndjekësish./Infokusi.com

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera