Rozë

Getinjo ka disa fjalë për Luizin në Big Brother VIP Albania

Autori: Gazeta inFokus 12:57 | 19 March 2023

Këngëtari Luiz Ejlli nga shumë fansa të tij dhe personazhe të njohura po konsiderohet ‘fenomen’ për rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Albania.

Artisti nga Shkodra po vazhdon të ketë një përkrahje të madhe jashtë shtëpisë së famshme.

Këtë së fundmi e ka bërë edhe reperi nga Kosova, Getinjo i cili ka shpërndarë një postimi që llogaria e Luizit në Instagram ka publikuar dje.

Në video shihet Ejlli duke qëndruar i vetëm në shtëpinë e BBVA ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Getinjos “Sillet”.

“Fenomeni i Shqipërisë”, ka shkruar Getinjo në mbishkrimin e postimit.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera