Fun & Video

Gazetari goditet nga rrufeja në transmetim live (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:35 | 26 April 2017

Një gazetar, teksa ishte duke prezantuar live, është goditur nga rrufeja.

Fatmirësisht gazetari nuk ka pësuar ndonjë dëmtim.

Në video shihen shkëndija që bien  në çadrën e tij.

-Advertisement-

Ngjarja ka ndohur në  qytetin Dalian në Kinë, të hënën.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

MYZHDE për krejt!

Të tjera