Rozë

Françeska Jaçe bombastike në bikini

Autori: Gazeta inFokus 22:22 | 21 February 2021

Franceska ka mahnitur me foton e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që sjell tek ndjekësit.

Ajo njihet mjaft shumë për postimet provokuese që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Ajo ka realizuar një foto ku shihet të ketë marrë poza atraktive për kamerën gjysmë e veshur duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Modelja përmes postimeve të shpeshta ka grumbulluar qindra mijëra ndjekës po ashtu mjaft aktiv.

Të tjera