Lajme

Francë: Shpërthim në McDonald’s, s`ka të plagosur

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 27 April 2017

Në banjon  në katin e parë të restorantit McDonald në qytetin e Grenobles në Francë ka ndodhur një shpërthim, por nuk ka pasur të plagosur,

Të gjithë 30 personat që ndodheshin në restorant u evakuuan dhe askush nuk u plagos, raporton Franceinfo, transmeton Klan Kosova.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera