Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal – Arsenal, ky është vendimi për Granit Xhakën

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 29 April 2021

Villarreali dhe Arsenali takohen sonte në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Ky duel nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de la Ceramica’.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka, e nisë nga minuta e parë këtë sfidë për londinezët.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimit./Gazeta inFokus/

Të tjera