Sport

Formacionet zyrtare: Tottenham – Fulham

Autori: Gazeta inFokus 20:32 | 13 January 2021

Tottenhami është nikoqir i Fulhamit, në duelin e vlefshëm për xhiron e 16-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:15 dhe zhvillohet në ‘Tottenham Stadium Hotspur’ në Londër.

Para pak çasteve të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj përballje.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj sfide./Gazeta inFokus/

Të tjera