Sport

Formacionet zyrtare: Prishtina – Llapi

Autori: Gazeta inFokus 14:37 | 07 April 2021

Prishtina dhe Llapi do të ballafaqohen në kuadër të gjysmëfinales së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli do të luhet me fillim nga ora 15:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Tashmë janë mësuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi.

Gazeta inFokus do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në këtë përballje.

Me poshtë keni 11-shet startuese.

Prishtina: Nika, Bekteshi, Bardhoku, Krasniqi, Zyba, Lulaj, E.Krasniqi, Mankenda, Mici, Kryeziu, Abazi.

Llapi: Coric, Idrizi, Krasniqi, Prençi, Emini, Ar.Ramadani, Shabani, Hoti, Selmani, Veliu, Januzi./Gazeta inFokus/

Të tjera