Sport

Formacionet zyrtare: Inter – Cagliari

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 14 January 2020

Interi dhe Cagliari takohen në kuadër të Coppa Italia, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Guiseppe Meaaza.

Para pak minutave janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Më poshtë keni 11-shet startuse./Gazeta inFokus/

Të tjera