Sport

Formacionet zyrtare: Dynamo Kyiv – Bayern Munchen

Autori: Gazeta inFokus 17:50 | 23 November 2021

Dynamo Kyiv dhe Bayern Munchen do të takohen sonte në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëce, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje fillon nga ora 18:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘NSC Olimpiyskiy Stadium’ në Kiev.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy taborët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera