Sport

Formacionet zyrtare: Brunley – Manchester City

Autori: Gazeta inFokus 20:43 | 03 December 2019

Manchester City është mysafir i Brunleyt në duelin e vlefshëm për javën e pesëmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Të drejtuarit e trajnerin spanjoll Pep Guardiola kërkojnë vetëm tri pikë, pasi kanë mbetur mbrapa nga lideri i Premierligës, Liverpooli që ka 11 pikë me shumë, kurse Brunley edhe me një barazim do të ndahej i kënaqur.

Ndeshja nisë nga ora 21:15 dhe tashmë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare./Gazeta inFokus/

 

Të tjera