Sport

Formacionet zyrtare: Athletico Madrid – Milan

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 24 November 2021

Athletico Madridi dhe Milano takohen sonte në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Wanda Metropolitano’ në Madrid.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj super ndeshje./Gazeta inFokus/

Të tjera