Sport

Formacionet zyrtare: Alcoyano – Real Madrid

Autori: Gazeta inFokus 20:42 | 05 January 2022

Alcoyano dhe Real Madridi takohen sonte në kuadër të 1/16 së finales në Kupën e Mbretit, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga 21:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio El Collao’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera