Rozë

Fëmija është i Mozikkut, ai poston fotografinë e Loredanës me bebe

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 17 May 2021

Reperja e njohur Loredana Zefi, është bërë në për herë të dytë, shkruan Express.

Fotografinë e publikuar nga Loredana e ka shpërndarë edhe reperi Mozikk i cili është babai i fëmijës.

Këngëtarja e ka shoqëruar me një emoji të një familje ku shihen një vajzë dhe një djalë, që lë të kuptohet se fëmija i dytë është djalë.

Çifti janë prindër edhe të një vajze që quhet Hana, e cila erdhi në jetë në dhjetor të vitit 2018.

Të tjera