Rozë

Fejohet këngëtarja shqiptare, gjen dashurinë e jetës në Amerikë

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 02 October 2021

Një tjetër këngëtare shqiptare ka nisur jetë përtej oqeanit dhe kjo jo pa arsye por për shkak të dashurisë.

Fjala është për Barbana Dinin, këngëtaren e cila tanimë është fejuar.

Media mëson se personi që i ka marrë zemrën është një shqiptar që jeton në Amerikë.

Partneri i Barbanës, biznismen me origjinë nga Shkodra i ka propozuar së fundmi bukuroshes e cila sigurisht ka thënë po!

Të tjera