Rozë

A erdhi në jetë fëmija i Majkit? Majlinda befason me imazhin e fundit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 26 April 2017

Ish e dashura e reperit Majk së fundmi ka befasuar me një fotografi të publikuar.

Ajo ka publikuar një imazh ku duket shumë seksi por ajo çfar bie në sy është barku i saj i rrefshët, shkruan lajmi.net

Duke qenë se ajo është shtatzënë dhe kjo tani po dihet haptas, fotografia e saj ka mahnitur të gjithë.

-Advertisement-

Bukuroshja prishtinase ka sjell edhe disa foto të tjera të vjetra e mund të jetë edhe kjo nga arkiva por ajo ka ngjallur dyshime të mëdha.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera