Rozë

Edona bën një tjetër ndërhyrje estetike

Autori: Gazeta inFokus 17:26 | 06 July 2024

Ish- banorja e BBVK, Edona James ka kryer dje një tjetër ndërhyrje estetike.

Ajo ka vendosur që ta bëj ndërhyrjen e ”Cat eyes”.

Ky ndryshim do t’ia tërheq sytë Edonës, ku do të duket edhe më bukur.

-Advertisement-

Pa komplekse fare, banorja ka postuar video gjatë ndërhyrjes.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera