Lajme

Edi Rama ecën në këmbë sheshit të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 20 June 2022

Kryeministri shqiptar, Edi Rama është parë duke ecur shesheve të Prishtinës, pak orë para mbajtjes së mbledhjes së Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë.

Rama ka qenë i shoqëruar nga ambasadori shqiptar në Kosovë, Qemajl Minxhozi.

Etiketa:

Të tjera