Rozë

Edi dhe Ada në lidhje dashurie? Ish-konkurrenti zbulon të vërtetën

Autori: Gazeta inFokus 21:46 | 07 November 2021

Edi dhe Ada janë përjashtuar nga program pasi thyen rregullën e emisionit duke dalë bashkë.

Mirëpo, dyshja duket se po vazhdojnë të kenë kontakt mes vete duke bërë dedikime të shumta për njëri-tjetrin, shkruan Indeksonline.

I ftuar në “nKosovshow”, Edi u shpreh se ka një pëlqim të fortë për të, por që ende i duhet kohë ta njoh.

“Spo di.. ndjenja është pak herët me thënë se mua më duhet pak më shumë për ta njohur dikë dhe mem hy në zemër dikush por nuk është në rrugën e keqe” u shpreh ai duke buzëqeshur.

Ndërsa tek pyetja se si qëndron raporti mes tyre ai tha se për momentin ende nuk ka asgjë mes tyre.

“Jo, nuk kam pasur asgjë me të. E du thjeshtë si person”.

Të tjera