Sport

Edhe Moldavia kryen stërvitjen e fundit para ndeshjes me Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 19:47 | 17 November 2020

Kombëtarja e Moldavisë në futboll ka zhvilluar sonte stërvitjen e fundit para sfidës së rëndësishme kundër Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ndeshja luhet nesër mbrëma me fillim nga ora 20:45 dhe do të përcaktohet se cila nga këto dy kombëtare do të mbetet në Ligën C.

Kosova do ta arrinte këtë objektiv edhe me një barazim ndaj Moldavisë.

Të tjera