Sport

E konfirmon edhe vet klubi, të gjithë negativ tek Drita

Autori: Gazeta inFokus 14:43 | 15 September 2020

Drita takohet me Sileksin të enjten me 17 shtator, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja zhvillohet në kuadër të raundit të tretë kualifikues për Ligë të Evropës, ndërsa dje tërë lojtarët dhe stafi i’u nënshtruan testeve për Covid-19.

Sot përmes një postimi në facebook klubi ka njoftuar që të gjithë që u testuan kanë rezultuar negativ dhe janë të gatshëm për ndeshjen e radhes.

Më poshtë keni postimin e plotë të Dritës./Gazeta inFokus/

Të tjera