Sport

Dush i ftohet për Manchester Unitedin, Roma përmbysë rezultatin në ‘Tetarin e Ëndrrave’

Autori: Gazeta inFokus 21:42 | 29 April 2021

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Romës e ka përmbysur rezultatin nga 1-0 në 1-2 në minutën e 34’.

Golin e dytë për mysafirët e ka realizuar Edin Dzeko./Gazeta inFokus/

Të tjera