Rozë

Djali i madh i Ramushit feston ditëlindjen, kjo është dhurata më e çmuar për të (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 27 April 2017

Djali i madh i Ramush Haradinajt, Gjini, feston sot ditëlindjen e 13.

Në këtë ditë mjaftë të rëndësishme të tij, ai sigurisht ka marrë edhe dhuratën më të mirë.

Vendimi për lirimin e babait të tij, Ramushit nga gjykata e Colmarit, sigurisht është dhurata më e çmuar që mund të marr ai ndonjëherë, shkruan Indeksonline.

-Advertisement-

Festën e ditëlindjes dhe të lirimit, ata mund ta shijojnë së bashku në orët e mbrëmjes, kur edhe pritet të kthehet nga Franca, Ramushi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera