Rozë

Diola për Erolldin: Për mua është mrekullia e 8-të

Autori: Gazeta inFokus 23:42 | 04 July 2024

Nutricionistja Diola Dosti tregoi shumë gjera të reja për jetën dhe karrierën e saj.

Diola dhe Erolldi romancën e tyre e kanë bërë publikë muaj me parë, ku po i shijojnë ditët bashkë.

“Ndjehem shumë e lumtur pran Erolldit, qe herën e parë që e kam pare atë e kom ditë që është njeriu im, për mua është mrekullia e 8-të ky njëri” tha Diola.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera