Rozë

Diola Dosti ja ndryshon fytyrën Erolld Belegut

Autori: Gazeta inFokus 17:57 | 06 July 2024

Diola Dosti e Erolld Belegu po e vazhdojnë lidhjen dhe duken mjaftë të lumtur pranë njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Të dy po flasin me superlativa për njëri tjetrin sa herë që flasin në intervista të ndryshme.

Diola shpesh poston fotografi me të dashurin, me të cilin po kënaqet duke shëtitur e pasur eksperienca mjaftë të bukura.

-Advertisement-

Në një nga fotot e fundit, Diola e ka tepruar pak me FaceApp, duke e transformuar në pamje biznesmenin.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera