Rozë

“Dhe rrjeti u dogj”, Aurela Hoxha super “hot” me bikinit e vogla (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:04 | 12 January 2020

Aurela Hoxha është një nga modelet më aktive në rrjetin social “Instagram”, aty ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe ajo personale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një palë bikini të vogla të zeza, duke tërhequr kështu vëmendjen e të gjithëve.

Ndërkohë në kokë mban një kapele të vogël të zezë si dhe për këmbët ka zgjedhur një palë shapka me pak tako. Për të thyer ngjyrën e zezë, Aurela ka menduar që të marrë një çantë shumë të vogël, rozë.

Duhet pranuar se me këto poza, Hoxha shfaqet mjaft elegante dhe seksi, duke e djegur kështu rrjetin.  

 

 

Të tjera