Lajme

Dëshpërohet keq votuesi i Ramushit, kështu reagon kur e kupton për koalicionin me PDK-në (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 17 May 2017

Një votues i Ramush Haradinaj është indinjuar shumë pasi ka kuptuar se partia e tij ka bërë koalicion me PDK-në e Kadri Veselit.

Ai e ka quajtur Haradinajn njeri pa parime.

Ky është statusi i tij në Facebook:

E pata ba njet me votu per Ramushin kit vit per her te parë n’jet teme.

Pas maskarallakut që paska ba mbram duke ba koalicion me PDK qe vota jem Ramush per ty??

Dje dje t’kum respektu, pej sotit le qe nuk te respektoj por kurr n’jet tane nuk ki me marr votë pej meje, njeri pa parime, turp duhet me t’ardh!

Shqiptart e Kosoves në qershor duhet mu mobilizu masovikisht edhe me dal me votu per Vetvendosjen.

Ma nuk ka PDK VS LDK, ka veq VV kunder hajnave e kriminelave, e vetmja alternative është VETVENDOSJA dhe të gjith masovikisht, edhe ata që kan qenë kunder VV duhet me u bashku dhe me dal me e votu në menyrë që me u cliru njëher e pergjithmon pej hajnave që ja kan zan frymen Kosoves.

Vota per VV kësaj radhe duhet të jetë ma shum votë kunder PDKAAK sesa për VV!

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera