Rozë

Demi Rose këtë herë komplet e zhveshur, ndan me ndjekësit videon provokuese

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 09 January 2020

Modelja e famshme është shfaqur komplet e zhveshur në një video që ka publikuar në Instagram.

Demi Rose këtë herë ka hequr edhe bikinet, me të cilat pozon gjithmonë.

Modelja së fundi ka nisur pushimet në një destinacion përrallor.

Ajo nuk i ka kursyer fotografitë në rrjete sociale, në të cilat vjen shumë joshëse, por me një video ajo habiti të gjithë.

Teksa po shijonte bukuritë e vendit ku po pushon, Demi kishte larguar të gjitha nga trupi. Atë e filmoi dikush nga prapa dhe nuk hezitoi që videon ta ndajë me miliona ndjekësit e saj.

Të tjera