Rozë

Dafina dhe Geti po vijnë me një bashkëpunim?

Autori: Gazeta inFokus 10:19 | 28 May 2022

Kanë nisur bisedimet për një bashkëpunim hit mes dy super artistësh.

Bëhet fjalë për Dafinën dhe Getin e këtë e konfirmoi Prive.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Të tjera