Rozë

Çudit Mikela: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

Autori: Gazeta inFokus 20:38 | 25 November 2021

Vajzat kanë diskutuar sot në “Përputhen.”

Ana është akuzuar nga djemtë se mos ndoshta i pëlqejnë vajzat,.

Ndërkohë, ajo ka reaguar e cila tha se veprimet e saj janë për arsye se ajo i respekton.

Ndërkohë, ajo ka reaguar e cila tha se veprimet e saj janë për arsye se ajo i respekton.

Ndryshe, Mikela e ka akuzuar se ajo i ka kapur gjoksin dhe vithet tek dhoma e zhveshjes.

Të tjera