Rozë

“Çon veten në nivele të ulëta”, plas keq mes Oltës dhe Fotinisë

Autori: Gazeta inFokus 23:04 | 19 March 2023

Vazhdon krisja mes sy banoreve të Big Brother VIP. Gjatë një diskutimi, Olta dhe Fotinia janë kapur keq me njëra-tjetrën. Olta akuzoi Fotininë se i ka thënë hipokrite.

Fotini: Bën ca veprime që e çon veten në nivele të ulëta

Olta: Hipokrite je treguar ti

Fotini: Ule zërin

Olta: Tani ti je acaruar se nuk jam marrë me ty, nuk të kam në fokus fare

Fotini: As nuk kam nevojë

Olta: Ke ardhur me atë të fitueses, por ka qenë kohë tjetër tani është koha e Oltes dhe Luizit…Ti nuk di çfare është hipokrizia…

Importuesi nga SHBA-ja: Devolli Corporation me standarde amerikane

Të tjera