Rozë

Capital T shtron iftar në shtëpinë e të moshuarve në Suharekë

Autori: Gazeta inFokus 22:40 | 28 April 2021

Reperi i njohur Capital T përveç muzikës njihet edhe si person bamirës.

Ai ka ndihmuar shpesh herë familjeve në nevoj

Në muajin e shenjtë të ramazanit, ai vizitoi shtëpinë e pleqve në Suharekë duke i’u shtruar iftar.

Këtë e bëri të ditur Halil Kastrati përmes një publikimi në Instagram.

“Me Agim dhe Trim Ademin. Zoti ju dhashte bereqet per Iftarin e shtruar ne shtepine e te moshuarve” shkroi humanisti krahë imazhit.

Të tjera