Rozë

Bukuroshja shqiptare e thotë hapur: Ja kush mi paguan pushimet luksoze (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 07:15 | 10 January 2020

Vlogerja e njohur Angela Akolli ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi eksperiencat dhe rrugëtimin e saj mes Shqipërisë, Greqisë dhe Italisë.

24-vjeçarja pranoi se puna si “vlogger” i fal më tepër kënaqësi sesa të ardhura. E teksa Bieta e ngacmoi se si ia del për të përballuar shpenzimet, Angela tregoi se ka mbështetje financiare nga i shoqi, i cili paguan edhe pjesën më të madhe të udhëtimeve.

Të tjera