Lajme

Brenda Gjykatës ku do merret vendimi për Ramush Haradinajn! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:48 | 27 April 2017

Vijnë edhe fotot e para nga Gjykata e Colmar ku do të merret vendimi për Ramush Haradinajn.

Zyrtarë të AAK-së tashmë kanë hyrë në sallë dhe po presin liderin e tyre për të cilin do të vendoset për pak.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera