Fun & Video

Birra e prodhuar nga vagina po çmend polakët (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:10 | 30 July 2018

Në tregun e mbushur me birrë artizanale, ju duhet të keni një USP për të qëndruar përpara konkurrencës. Por një birrari polake mund të ketë shkuar shumë larg, pasi ofron birrë të prodhuar me baktere nga vaginat e dy modeleve femra.

Falë një fushate të suksesshme fabrika e birrës, me bazë në qytetin jugor polak të Katovicës, tani ofron dy birra 8% që iu premtojnë se do të kapni “gruan e ëndrrave tuaja” që është “mbyllur në një shishe birrë”.

Pronari i birrës Wojciech Mann ka siguruar agjensinë e lajmeve RT se bakteret nga vaginat e dy grave të veçanta, Paulina dhe Monika, përdoren ekskluzivisht në prodhimin e birrës.“Ne i morëm në një makinë, shkuam në një laborator shumë të mirë në qytetin e Poznan, i cili i veçoi këto baktere, i shqyrtoi dhe i shumëzoi ato në mënyrë që të ishin vetëm këto baktere”, tha ai.

-Advertisement-

Por, ndërkohë që fillimi i polakëve mund të ketë marrë tingullin e vjetër të marketingut “seksit shet” në mënyrë të drejtpërdrejtë, ata nuk janë e para fabrikë birre që përdor ide të neveritshme në mënyrë që të mbizotërojnë në tregun e kësaj pije alkoolike.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera