Rozë

Befasojn qytetarët! Ja çfarë thonë për ish Labin e 21-shit! (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 26 April 2017

Këtë edicion në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel, i ftuar ishte një ndër figurat më të dashura të ekranit, Labinot Gashi-Labi.

Pjesë e emisionit ishin poashtu edhe mendimet e qytetarëve të cilët befasoin me ato se çfarë thonë për prezantuesin e njohur, për të ndjekur deklaratat e plota dhe reagimin e Labit, klikoni linkun në vazhdim

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BURSA të plota në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani ofrohen nga UNI-Universum International College dhe Klinika Gjermane “Knappschaft”

Të tjera