Sport

Befasi në “Anfield Road”, kjo skuadër kalon në avantazh (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:30 | 27 November 2019

Liverpool dhe Napoli po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Napoli ka heshtur stadiumin “Anfield Road” duke kaluar në avantazh në minutën e 21’ me golin e shënuar nga Mertens./Gazeta infokus/

Të tjera