Sport

Barcelona rikthen epërsinë ndaj Levantes

Autori: Gazeta inFokus 23:28 | 11 May 2021

Levante dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 36-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Ciutat de València’, blaugranët e kanë rikthyer epërsinë 2-3 në minutën e 64’

Golin e tretë për katalunasit e ka realizuar Ousmane Dembele./Gazeta inFokus/

Të tjera