Sport

Barcelona dyfishon epërsinë ndaj Levantes

Autori: Gazeta inFokus 22:38 | 11 May 2021

Levante dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 36-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Ciutat de València’, blaugranët e kanë dyfishuar epërsinë 0-2 në minutën e 34’.

Golin e dytë për katalunasit e ka realizuar Pedri./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera