Lajme

Bankomati që plaçkitet 20 herë në ditë nga katër fëmijë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:21 | 26 April 2017

Një bankomat në Paris të Francës është bërë “magnet” për hajdutët.

Pre e një grupi xhepashësh ishte edhe një pensionist i cili sulmohet derisa po tërhiqte paratë nga bankomati, raporton Daily Mail.

Katër fëmijë që policia beson se janë pjesë e një grupi të madh xhepashësh, shihet duke rrethuar pensionistin për t’ia vjedhur paratë ose për t’ia shikuar kodin e kartelës.

-Advertisement-

Policia lokale ka thënë se ky bankomat sulmohet 20 herë në ditë nga grupet kriminale nga Rumania dhe Bullgaria. Këto grupe kryesisht janë me fëmijë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera