Rozë

As arresti shtëpiak se ndalon Fjollën

Autori: Gazeta inFokus 11:53 | 17 October 2020

Fjolla pranoi një propozim të ëmbël gjatë arrestit shtëpiak. Fjolla Morina javët e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë.

Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë, pasi në veturë të saj u gjetën armë, ndërsa tani ende po qëndron në arrest shtëpiak në Shqipëri.

Mbrëmë, Fjolla mori propozim për martesë dhe këtë gjë e tregoi përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Ajo publikoi video të një buqete me trëndafila, në të cilat gjendej edhe unaza, kurse shkruan “I thashë PO”.

Të tjera