Rozë

Arbana dhe Lori zbulojnë se edhe sa muaj do të zgjas BBVA?

Autori: Gazeta inFokus 20:39 | 18 March 2023

Big Brother Vip 2 Albania është kthyer në një nga realityshow-t më të ndjekur në Shqipëri.

Edicioni i dytë vip ka nisur më 24 dhjetor, e ndërsa banorët brenda shtëpisë mendojnë se do të përfundojë për pak javë, jashtë thuhet tjetër gjë.

Ka qenë trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ajo e cila ka publikuar në Instastory një bisedë me moderatoren e programit, Arbana Osmani, ku i shkruan asaj se edhe 3 muaj mbaron.

 

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera