Rozë

Andi Shehu flet për herë të parë për ndarjen nga Melisa Lleshi, tregon arsyen

Autori: Gazeta inFokus 19:17 | 12 June 2022

Andi ka folur për herë të parë për ndarjen nga Melisa duke theksuar se të dy ata e bënë lidhjen toksike.

“U ndamë se kishim shumë kohë që ziheshim për budallallëqe. Sherri i fundit që u ndamë ishte për fjalë goje.

Të zihesh tre herë në ditë i lë punët dhe gjërat e tua personale pas dore. Për një vit rresh zihesh çdo ditë dhe se lidhja u bë toksike.

Në momentin që bëhet toksike më mirë të ndahesh”-tha Andi.

Të tjera