Rozë

Albëria ndryshon pamjen (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:35 | 15 May 2017

Albërie Hadërgjonaj nuk e ka problem aspak të bëjë ndryshime me pamjen e saj, qofshin ato edhe për një kohë të shkurtër, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja shqiptare së fundmi është shfaqur me flokë të zezë të shkurtër.

Ajo është shfaqur si një Monro zeshkane dhe tejet seksi.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera